Tuzla Su Sızıntısı Bulma

   Su sızıntısı günümüzde siz değerli müşterilerimizin sıkça karşılaştığı önemli konulardan bir tanesi  dairenizden bir alt komşunuza su sızıyor ve çözüm arıyorsunuz  Tuzla su tesisatçısı su kaçaklarında size yardımcı olabilir.

   Su kaçağının nedenleri neler olabilir; bir çok müşterimiz musluğu su kaçırdığı için yeni bir musluk alıp amatör bir şekilde kendisi değişim yapmaya kalkışır ve nalburdan bir musluk ve teflon bant alır amatör bir şekilde eski musluğu söker ve montajını yapar gerektiği kadar teflonu saramadığı için fayans ve duvar içinden su kaçırır ve bir alt kata su kaçırır aslında basit gibi görünse de önemli bir işlemdir ve Tuzla su tesisatçısı her tür su kaçağında size yardımcı olabilir. Bazen musluğu takarken fazla sıkar bu fazla sıkmaktan dolayı duvar içinde bulunan musluk uzatması yada iç dişli dediğimiz parçayı musluğu montaj aşamasında aşırı sıktığından iç dişliyi çatlatır, başka nedenleri fayans arasındaki derz dolgular zamanla boşalır su teması olduğu zamanda bir alt kata su sızar fakat alt katın tavanında damlamaya neden olmaz tavanda nem oluşur. Yalnız temiz su kaçaklarında bir alt katın tavanında damlama olur.

  Peki su sızıntısı nasıl bulunur Tuzla su tesisatçısı olarak gördüğümüz günümüzde yaygın olan su kaçak tespit cihazları vardır bu cihazlar temiz su kaçağını nasıl buluyor yalnız dinleme şeklinde tespit edilir yani kaçağın kayda değer bir şekilde olması gerekir ki sesi duyabilme imkanı olsun fakat kaçak çok az bir şekilde su sızıntısı var ise en iyi cihaz bile mevcut kaçağı bulamaz peki bir çok kişi ne yapıyor tesisatınıza her hangi bir noktadan test pompası dediğimiz aletle su basıyor barı 10 ile 20 bara çıkarıyor bu işlem sayesinde kaçağın miktarını artırıyor ve sesi duymaya çalışarak su kaçağını bulmaya çalışıyor bu işlemin tehlikeli boyutu Su Kaçağı yok ise  ise aşırı basınçtan dolayı bir zaman sonra bir başka noktadan patlak veriyor bu yüzden Tuzla su tesisatçısı olarak biz görsel olarak değil son sistem cihazları kullanarak  tesisat su kaçaklarınıza bakıyoruz. 


Tuzla Su Tesisatçısı - Tuzla Su Sızıntısı Bulma

Tuzla Su Sızıntısı Bulma, Tuzla sızıntısı bulma ustası, Tuzla su kaçağı, Tuzla su kaçağı tespiti, Tuzla tesisatçısı

Tuzla Su Sızıntısı Bulma, Tuzla sızıntısı bulma ustası, Tuzla su kaçağı, Tuzla su kaçağı tespiti, Tuzla tesisatçısı Su Sızıntısı Bulma güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı - Tuzla Su Sızıntısı Bulma

Tuzla Su Sızıntısı Bulma, Tuzla sızıntısı bulma ustası, Tuzla su kaçağı, Tuzla su kaçağı tespiti, Tuzla tesisatçısı

Tuzla Su Sızıntısı Bulma, Tuzla sızıntısı bulma ustası, Tuzla su kaçağı, Tuzla su kaçağı tespiti, Tuzla tesisatçısıTuzla Su Tesisatçısı - Tuzla Su Sızıntısı Bulma Su Sızıntısı Bulma Su Sızıntısı Bulma Tuzla Su Sızıntısı Bulma, Tuzla sızıntısı bulma ustası, Tuzla su kaçağı, Tuzla su kaçağı tespiti, Tuzla tesisatçısı her türlü Su Sızıntısı Bulma servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com