Sifon Tamir ve Montajı

   Sifonlar çekmeli ve basmalı olarak ikiye ayrılır basmalı olanlarda ise 3/6 litre özelliği vardır buda siz değerli müşterilerimize Tuzla Sifon Tamir ve Montaj Servisi olarak sudan tasarruf sağlamanızı sağlar. Peki sifon arızası  neden olur, sifon arızaları genelde malzemenin ucuz ve kalitesiz aynı zamanda günümüzde şebeke suyunun çok tazyikli olmasından kaynaklanır. Günümüzde siz değerli müşterilerimiz bütçenizi doğal olarak düşünmek zorundasınız fakat çok ucuza aldığınız veya taktırmış olduğunuz sifonlar çok ucuza mal etmiş olsanız bile kısa sürede tekrar bozulacağından dolayı bütçenizden çıkan paranız heba olacaktır ve paranız çöpe gidecektir.
  
    Unutmayınız ki ucuz sifonların yedek parçası bulunmaz çünkü kendisi ucuz genelde siz değerli müşterilerimize biz ucuz ürünün yanında kesinlikle kaliteli ve dayanıklı bir sifon öneririz sizlerden en çok duyduğumuz cevap ben kiracıyım siz ucuzundan takın şimdilik beni idare etsin diye talepte bulunursunuz en önemli soruyu sormayı da ihmal etmezsiniz usta bu ucuz olan ne bizi kadar götürür. Şahsen bizde kutunun üzerinde bozulma süresini yazmamışlar diye esprili bir cevap veririz. Tuzla Sifon Tamir ve Montaj Servisi olarak kaliteli sifon kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Müşterilerimizin en çok yanıldıkları ve inandıkları konu ise en ucuz sifonun üzerinde bile 5 yıl gibi garanti yazısını okur servisi olmayan bir ürünün garantisi olur mu fakat satan malzemeci yani nalbur diyelim abi bozulursa sen getir yenisiyle değiştirelim der peki ürünü aldın bir usta çağırdın doğal olarak bir bedel ödedin usta sifonu taktı gitti kısa bir zaman sonra bozuldu ustayı tekrar çağırdın söktü sifonu aldığınız yere gittiniz yenisini verdiler tekrar montajı için ustaya bir bedel ödedin bu mümkün olmayan ve olmaması gereken bir durum diye düşünüyorum unutmayın ki en kaliteli sifonların üzerinde 5 yıl garanti yazısı olur garanti şartlarını okumanızda fayda var conta kısmına 2 yıl garanti verilir 5 yıl garanti plastik aksamına verilir en kaliteli sifonlarda bile kaliteli sifonların ürün biraz pahalı olduğu için yedek parçaları piyasada çok rahat bulunur. 

   Sifon arızası peki neden olur tamiri nasıl olur şamandıra yani suyu dolduran kısmın ucuna şebeke suyundan pislik gelmiş olabilir yada contası sudan dolayı yıpranmış olabilir boşaltma grubunun yani sifonu çektiğiniz ve bastınız kısımın en alt yerinde geniş conta yıpranmış olabilir iyi ve kaliteli sifonlarda yedek parça Tuzla Sifon Tamir ve Montaj Servisinde tamiri yapılmaktadır.


Tuzla Su Tesisatçısı  Tuzla Sifon Tamir ve Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Sifon Tamir ve Montajı, Tuzla Sifon Tamir ve Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Sifon Tamir ve Montajı, Tuzla Sifon Tamir ve Montajı Sifon Tamir ve Montajı güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Sifon Tamir ve Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Sifon Tamir ve Montajı, Tuzla Sifon Tamiri, , Tuzla Sifon montajı, , Tuzla Sifon ustası

Tuzla Su Tesisatçısı - Sifon Tamir ve Montajı, Tuzla Sifon Tamiri, , Tuzla Sifon montajı, , Tuzla Sifon ustası Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Sifon Tamir ve Montajı Sifon Tamir ve Montajı Sifon Tamir ve Montajı Tuzla Su Tesisatçısı - Sifon Tamir ve Montajı, Tuzla Sifon Tamir ve Montajı her türlü Sifon Tamir ve Montajı servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com