Radyatör Temizliği

Radyatör temizliği hakkında Tuzla Su Tesisatçısı  olarak bilgilerimi siz değerli müşterilerimle paylaşacağım. Radyatörler bir diğer adıyla petekler diyelim kombi sistemi ile ısınıyorsunuz kombinin üzerinde bulunan ısı ayar kademesini en yükseğe aldığınız halde radyatörler yeteri kadar ısı vermiyor ve ısınma problemi yaşıyorsunuz nedenleri neler olabilir?


    Tuzla  radyatör temizleme servisi olarak basit bir örnek vereceğim açıklamalarıma geçmeden önce çaydanlığa su doldurun üzerine demliği koyun suyu ocakta ısınmaya bırakın su ısındıktan sonra altını söndürün kesinlikle suyu dökmeyin su soğuduktan sonra tekrar ocağın altını  yakın ve bunu bir kış boyunca tekrarlayın ve en sonunda çaydanlığın içindeki suya bir bakın ısınma ve soğumadan dolayı aynı zamanda kapalı alanda suyun ne hale geldiğini göreceksiniz. 

   Radyatörlerinizin içindeki su kapalı devre bir sistemde ısındığı ve soğuduğu için bir zaman sonra tesisat ve radyatörlerinizde balçık ve katran oluşur tesisattaki suyun dolaşımını engeller radyatörlerinizin alt kısımları buz gibi üst kısımların ısınmasına neden olur. 100 cm  bir radyatörün 50 cm den ısı almanıza neden olur buda yeteri kadar ısınmama problemi anlamına gelir ve yakıt maliyetlerinizin artmasına neden olur. Tuzla Su Tesisatçısı yaptığı radyatör temizliği sayesinde faturalarınızın da düşmesini sağlar.
Tuzla Radyatör Temizliği
    Peki yapılması gereken nelerdir genelde çok bilen aslında hiç bir şey bilmeyen tahminle akıl verenler olur tesisattaki suyu boşalttıktan sonra tekrar su bas tesisat radyatörler yıkansın gibi aslında böyle bir sistem yok radyatör temizleme profesyonel bir makine ve uygun olan Tuzla Radyatör Temizlik Servisi olarak yaptığımız gibi ilaçla tesisatın yıkanmasıdır. Günümüzde çok komik bir rakamlara radyatör temizliği yapan kişiler mevcut hakkıyla yapanları ayrı tutuyorum ilaç yerine ne koydukları belli olmayan bazı sıvıları kalorifer tesisatının içinde  makine ile gezdirip 45 dk 1 saat gibi kısa sürede yıkama yapıp ayrılıyorlar sizde tesisatınızı yıkandığını düşünüyorsunuz. 

   Unutmayın ki radyatör temizliği kadar yani ilaçla yıkama yapılmadan önce ön yıkama yani pis suyun radyatörlerden arındırılması çok önemli bir konudur, Tuzla Radyatör Temizlik Servisi olarak yaptığımız iyi bir radyatör temizliği normal bir daire için iki iki buçuk saat sürmektedir.

Tuzla Su Tesisatçısı  Tuzla Radyatör Temizliği

Tuzla Su Tesisatçısı - Radyatör Temizliği, Tuzla Radyatör Temizliği

Tuzla Su Tesisatçısı - Radyatör Temizliği, Tuzla Radyatör Temizliği Radyatör Temizliği güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Radyatör Temizliği

Tuzla Su Tesisatçısı - Radyatör Temizliği, Tuzla Radyatör Temizliği Servisi, , Tuzla Radyatör Temizliği

Tuzla Su Tesisatçısı - Radyatör Temizliği, Tuzla Radyatör Temizliği Servisi, , Tuzla Radyatör TemizliğiTuzla Su Tesisatçısı Tuzla Radyatör Temizliği Radyatör Temizliği Radyatör Temizliği Tuzla Su Tesisatçısı - Radyatör Temizliği, Tuzla Radyatör Temizliği her türlü Radyatör Temizliği servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com