Kombi Su Kaçağı

    Tuzla Kombi Su Kaçağı servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım piyasada bulunan kombilerde bar saati bulunur,  kombinin hemen altında bulunan doldurma musluğunu açtığınızda ilk önce radyatörler  (petekler)  su dolar daha sonra tesisat borularınız en sonunda kombinin içinde bulunan genleşme tankı su dolar ve bar saatinin ibresinin yükseldiğini göreceksiniz ve doldurma yani kombiye su basma işlemini bar saatinin ibresinin 1.5 bara geldiğinde su doldurma işlemini sonlandırmak gerekir aksi halde kombinin hemen altında bulunan emniyet ventilinden fazla suyun akmasına neden olur.
   Peki neden kombi su kaçırır ve su seviyesi düşer?  Nedenleri neler olabilir radyatör veya diğer adı peteklerin üzerinde bulunan vanaların içinde salmastra ısınma ve soğumasından dolayı gevşer su kaçırmasına neden olur salmastralar rekorlu ise anahtar yardımı ile Tuzla Kombi Su Kaçağı servisi  tarafından sıkılır bu sorundan kurtulabilirsiniz eğer vananın içinde bulunan salmastra sekmanlı ise radyatör vanasının değişimi gerekir. Radyatör giriş rekorlarının yeteri kadar teflon veya keten sarılamadığı zaman su sızıntısına neden olur peteklerinizin gözle görülmeyen noktalarda çürük veya delik olup su kaçırmasına neden olur kollektör sistemi sistemi klorifer tesisatınız var ise  köllektör  veya kollektör rekorlarından kılıfın içine su sızar ve su kaçırmasına neden olur,  bunu siz göremezsiniz sıva altı klorifer tesisatına sahip iseniz sıva altında boruda veya kaynak yerinde su kaçırması neden olabilir bir önemli bir konu ise hava yapmış bir radyatörünüzün havasını aldığınız taktirde kombinizin su seviyesi düşecektir. 

  

   Tuzla Kombi Su Kaçağı servisi   olarak açıklamalarda yazdığımız bir çok neden kombinizin su kaçırmasına ve kombinizin su eksilmesine neden olabilir siz değerli müşterilerimizin ilk yapması gereken evinizde veya işyerinizde bütün radyatör bağlantı noktarını kontrol edip herhangi bir ıslaklığa rastlayıp rastlamadığınız zaman Tuzla Kombi Su Kaçağı servisi ve bizim gibi işine önem veren tesisatçılardan teknik destek ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


Tuzla Su Tesisatçısı  Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi

Tuzla Su Tesisatçısı - Kombi Su Kaçağı, Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi

Tuzla Su Tesisatçısı - Kombi Su Kaçağı, Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi Kombi Su Kaçağı güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi

Tuzla Su Tesisatçısı - Kombi Su Kaçağı, Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi, Tuzla Kombi Su Kaçağı

Tuzla Su Tesisatçısı - Kombi Su Kaçağı, Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi, Tuzla Kombi Su KaçağıTuzla Su Tesisatçısı Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi Kombi Su Kaçağı Kombi Su Kaçağı Tuzla Su Tesisatçısı - Kombi Su Kaçağı, Tuzla Kombi Su Kaçağı Servisi her türlü Kombi Su Kaçağı servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com