Bulaşık Makinesi Montajı

   Bulaşık makineleri tesisata nasıl bağlanması gerekir, hatalı bağlantılar ne gibi sorunlara yol açar, sizlere bu konuda Tuzla Bulaşık Makinası montaj servisi olarak yardımcı olmaya çalışacağım.  Bulaşık makileri genelde mutfak tezgahı altında yer alır, soğuk su girişleri tek hortumdur 3/4 hortum rekoru çapında olur makine musluğunu ucuna bağlanır  hortum rekoru sağa çevirerek takılır ve bulaşık makinesi temiz su tesisat bağlantısı gerçekleşmiş olur.

   Birde makinenizin pis su hortumu dediğimiz tahliye hortumu bağlantısını nasıl yapılması gerekir bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Pis su hortumu pimaş giderine en fazla 10cm pimaş içine sokularak bulaşık makinesi tesisat bağlantısı bitmiş olur. Ayrıca günümüzde Tuzla Bulaşık Makinası montaj servisi olarak sıkça karşılaştığımız yanlış bulaşık makinesi tesisat bağlantıları nelerdir sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım.  Bulaşık makineleri ile mutfak giderleri ortak pimaş boru yardımı ile suyun tahliyesi sağlanır fakat bulaşık makine tahliye hortumunu yani pis su hortumunu 50lik pimaşın içine gereğinden fazla sokulduğu zaman mutfak lavabo gider suyunun önü kesilmiş olur bu bağlantı şekli ilk etapta size bir problem teşkil etmez fakat mutfak lavabonuzda giden  yemek ve yağ artıkları  kısa sürede giderinizin tıkanmasına neden olur .  

    Tuzla Bulaşık Makinası montaj servisinden bulaşık makinası montajında gerekli her tür malzeme ve ustalık hizmetini temin edebilirsiniz.

Tuzla Su Tesisatçısı  Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı Bulaşık Makinesi Montajı güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi servisi

Tuzla Su Tesisatçısı - Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi servisiTuzla Su Tesisatçısı Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı Bulaşık Makinesi Montajı Bulaşık Makinesi Montajı Tuzla Su Tesisatçısı - Bulaşık Makinesi Montajı, Tuzla Bulaşık Makinesi Montajı her türlü Bulaşık Makinesi Montajı servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com