Banyo Dolap Montajı

    Banyo dolap montajı hakkında siz değerli müşterlerimize Tuzla Banyo Dolap Montaj Servisi olarak bilinen ve bilinmeyen yönlerini anlatmaya çalışacağım . Banyonuzda ayaklı bir lavabo var onu atıp banyo dolabı taktırmak istiyorsunuz banyonuzda buluna ayaklı lavobo önce  tesisat bağlantılarıyla beraber yerinden sökülür daha sonra alt dolap monte edilir, tezgah dolabın üzerine yerleştirilir. En önemli konu ise Tuzla su tesisatçısı olarak bizim öenm verdiğimiz teraziye alma işidir. Peki neden teraziye alınması gerekir, teraziye alınmayan banyo dolabın üzerinde yani tezgahın üzerinde sıçrayan su sürekli kalır buda hijyen açısından kötü görüntüye sebep olur biz tezgahı yerleştirdikten sonra teraziye önem veriyoruz çünkü meyilini lavabo içine veriyoruz böylece kullanım aşamasında ıslanan tezgah üzerindeki su lavabonun içine aksın ve tezgahınız daima kuru kalsın.

  Daha sonra olması gereken yüksekliğe üst dolabınızı monta edip sonra lavabo bataryanızı ve lavabo sifonunuzu monte edip banyo dolap montaj işini Tuzla Banyo Dolap Montaj Servisi sonlandırmış oluyor .

Banyo Dolabı Montajı

   Fakat banyonuzda duvara monteli klasik bir lavabonuz var musluğuda duvardan çıkışlı ve sizde +Tuzla Banyo Dolap Montaj Servisi onu söktürüp banyo dolabı taktırmak istiyorsunuz alt üst banyo dolabı ilk önce yapılması gereken mevcut duvarda bulunan tesisatınızın aşağı indirilmesi yani alt banyo dolabının içine, çünkü hilton tipi banyo dolaplarında musluk yani lavabo bataryası tezgaha montelidir, bu yüzden temiz su tesisatınız duvarınızda yeterli genişlikte yer açılıp yerden 50 veya 55cm yüksekliğe çekilmesi gerekir. 


Tuzla Su Tesisatçısı  Tuzla Banyo Dolap Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolap Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolap Montajı Banyo Dolap Montajı güler yüzlü hizmetin adresi. Tuzla Su Tesisatçısı Tuzla Banyo Dolap Montajı

Tuzla Su Tesisatçısı - Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolabı ustası

Tuzla Su Tesisatçısı - Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolabı ustasıTuzla Su Tesisatçısı Tuzla Banyo Dolap Montajı Banyo Dolap Montajı Banyo Dolap Montajı Tuzla Su Tesisatçısı - Banyo Dolap Montajı, Tuzla Banyo Dolap Montajı her türlü Banyo Dolap Montajı servisi ihtiyacınıza hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Alexa Google

Markalar Vitra Servisi Siamp Servisi SanicaServisi Kalde Servisi Fırat Servisi E.C.A. Servisi Artema Servisi Geberit Servisi Grohe Servisi Japar Servisi
Copyright © 2014 | Egemen Merkez Tesisat Servisi | www.pendiksutesisatcisi.com